Neden Ziyaret Etmelisiniz

Görmek, dokunmak, kıyaslamak… Sektörün önde gelen lider firma ve markalarının makinelerini bir araya getiren bölgesinin en büyük ağaç işleme makineleri fuarında, firmaların makinelerini çalışırken görebilir, dokunabilir ve kolaylıkla kıyaslayabilirsiniz.

Sektörü tamamlayan 2 büyük fuar bir arada! İZWOOD 2018 ve İzmir Mobilya Yan Sanayi Fuarı 2018 eş zamanlı düzenleniyor, böylece ham ürün işlenmesinden son tüketiciye ulaşımına kadar tüm sektörün nabzını tek bir fuar ziyareti ile tutma fırsatını yakalayabilirsiniz.

Dünya markaları ve teknolojik yenilikler… Dünya markalarına ev sahipliği yapan fuarda, önde gelen üreticilerin yeni makinelerini inceleyebilir, sektörünüzdeki son gelişme ve teknolojileri yakından takip edebilirsiniz.

Fuar Randevu Programı! Fuar Randevu Programı hedeflediğiniz firma profili ile bir araya gelmenizi sağlar. Ücretsiz olarak kullanabileceğiniz sistem ile firmaları ilgi alanınıza göre filtreleyebilir, iletişime geçebilir, görüşme programı oluşturabilirsiniz. Böylece zamanınızı daha etkili kullanarak daha çok firmaya ulaşabilirsiniz.

Firma sahipleri ile birebir görüşme imkanı… Yerli-yabancı üreticiler ve tedarikçi firmaların sahipleri ile birebir görüşebilir, işbirliği yapabilirsiniz.

Bölgesinin en büyük kenti; İzmir! Dünyanın en eski ve önemli şehirlerinden biri olan İzmir, kara ve deniz ticaret yollarının bir kavşağı olması ve stratejik konumu nedeniyle Türkiye'de ekonomik yaşamın en önemli konumlarından birine sahiptir. Şehir aynı zamanda Türkiye'nin en büyük sanayi merkezlerinden biridir. Türkiye'nin büyük sanayi kuruluşlarının %13’ü İzmir’de bulunmaktadır. Ayrıca binlerce yıllık tarihi, turistik zenginliği ve ilgi çeken kozmopolit yapısıyla gözde turizm merkezlerinden biridir.