Neden Katılmalısınız - İZWOOD 2017

Fuar Randevu Programı! Fuar Randevu Programı hedeflediğiniz ziyaretçi profili ile bir araya gelmenizi sağlar. Ücretsiz kullanıcı hesabınızı aktifleştirerek ticari ziyaretçiler ile iletişime geçebilir, görüşme programı oluşturabilir, onları standınıza davet edebilirsiniz. Böylece zamanınızı daha etkili kullanarak daha çok nitelikli ziyaretçilere ulaşabilirsiniz.

Birbirini tamamlayan eş zamanlı 2 büyük fuar bir arada! İZWOOD 2017 İzmir Ağaç İşleme Makineleri, Kesici Takımlar, El Aletleri Fuarı ve İZMOB 2017 İzmir Mobilya Yan Sanayi, Aksesuarları, Orman Ürünleri ve Ahşap Teknolojisi Fuarı ile eş zamanlı düzenleniyor, böylece ham ürün işlenmesinden son tüketiciye ulaşımına kadar tüm sektörü bir araya getiriyor.

Dev bir pazara kolay erişim imkanı! Tüm Ege Bölgesi, Türkiye ve komşu ülkelerden sektörün önemli satın almacıları ve ziyaretçileri ile kolaylıkla buluşarak, ürünlerinizi tanıtma imkanı bulacaksınız.

Makineleri çalışırken görme imkanı! Sektörün tüm lider firma ve markalarının makinelerini bir araya getiren bölgesinin en büyük ağaç işleme makineleri fuarında, rakiplerinizin ürünlerini çalışırken görebilir, dokunabilir, kendi ürününüz ile kolaylıkla kıyaslayabilirsiniz.

Yüksek hacimli satış ve ticaret noktası! Ağaç işleme makineleri üreticileri, distribütör ve satın almacıların heyecanla beklediği fuar, bölgesinde sektörün en hacimli satış noktası olma özelliğini elde edecek, marangoz ve mobilya üreticisi firmalar tüm makineleri bir arada çalışırken görme ve kıyaslama imkanı bularak, satın alma planlarını fuar zamanına göre belirleyebilecektir.

Dünya markaları ve teknolojik yenilikler! Dünya markalarına ev sahipliği yapan fuarda, önde gelen üreticilerin yeni makinelerini inceleyebilir, sektörünüzdeki son gelişme ve teknolojileri yakından takip edebilir ve böylece sektörde kendi konumunuzu da belirleyerek gelecek yatırımlarınızı şekillendirebilirsiniz.